| alexandra20001000 a întrebat:

Buna,sunt racita, imi curge nasul de aproape 2 saptamani,prima data ma durea gatul si eram ragusita,apoi nu puteam sa expectorez acum nara stanga este infundata de fiecare data si elimin multi muci pe nara stanga; la inceput erau transparenti apoi era putin sange si acum sunt galbeni si ma doare sub ochiul stang cand zambesc si ma aplec, atunci cand ma aplec durerea urca spre ochi......am uitat sa mentionez ca pot pe partea stanga la cam durut maseaua definitiva de sase ani care cred ca se cam misca

durerea sub ochi poate fi din cauza ca imi suflu nasul de multe ori pe zi sau din cauza ca am prea multi muci

si maseaua; este posibil daca mi se misca sa fie maseaua de lapte si acum sa imi apara maseaua definitiva am 14 ani,si nu vreau sa imi pierd maseaua inca de acum,va rog sa nu radeti si sa ma jutati, orice sfat raspuns este bun si foloritor
dau FUNDA,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| raduradu2014 a răspuns:

Mananca niste lamai