| FireLollipop사람에게 a întrebat:

sunteti mai diferiti fata de prietenii pe care ii aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

DA! Cu mult. Ei asculta dance/house (unii chiar manele) eu ascult extra-total-opus : rock, metal, jrock, visual kei. -.-... Daca lor de place tricou` mulat si pantofii cu toc ( la fete) mie-mi plac tricourile largi si tenisii laughing. Si lista poate continua. 0.o

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să stau mai retrasă, mă simt mult mai bine.
Pa, pa.

| Sophie90 a răspuns:

Am si prieteni care au gusturi ca mine si prieteni care sunt totali diferiti... daca ei au gusturi diferite asta nu inseamna ca nu trebuie sa stau cu ei ...nu?

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Sophie90):

Nu a zis nimeni ca nu trebuie sa stai cu ei big grin

| Agnes00 a răspuns:

Din fericire toti suntem diferiti, altfel ne-am plictisi de moarte.

Eu am avut norocul sa cresc diferit fata de turmele de cocalari, cool-eri, smecheri si asa mai departe. Nu eu sunt cea diferita totusi, imi place sa cred ca ei sunt.

E bine ca cei mai rasariti, asa-zisii "diferiti" sa se adune si sa faca un grup si aici pe TPU, sa se diferentieze. O sa fim putini adica o sa fim toti laughing

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Agnes00):

Da ai dreptate. Presupun ca toti ne-am saturat de cocalari, smecheri etc etc

| alexralu34 a răspuns:

Eu da, prietini mei sunt altfel decat mine sau eu sunt altfel decat ei, imi plac alte genuri de muzica sau melodii(dar nu chiar toate), am alt comportament, alt fel de a fi imi plac alte lucruri, am alte hobiuri, dar tot imi sunt prieteni chiar daca suntem foarte diferiti.

| FireLollipop사람에게 explică:

Am pus si eu la probleme de sanatate faza e ca am pus alta intrebare si am sters-o...a ramas categoria ''sanatate''

| Oanis a răspuns:

Nu.de obicei cine se aseamna se aduna happy nu prea poti fi prieten cu cineva care e diferit de tine nu?