| CrissV03 a întrebat:

Tocmai mi-am pus un aparat de mărit maxilarul pe cerul gurii și urmează și aparatul dentar. Sunt șanse să îmi dispară gropițele din obraji, au legătură între ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Gropitele sunt ca niste gauri in muschii fetei.
Nu au legatura si nu pot disparea din cauza aparatului dentar.
(Fapt interesantbig grinaca nu ai gropite, poti sa le dobandesti prin niste exercitii ale fetei si alte metode.)

1 răspuns:
| Essoes a răspuns:

Buna! Nu sunt doctor, dar sunt 100% sigura ca nu au nicio legatura intre ele.