| DAnc3 a întrebat:

am 15 ani, 1.65-1.70,si 52 kg deci ectomorf,practic culturism si mananc pana nu mai pot dar degeaba, tot nu cresc prea mult in greutate si m-am gandit sa iau acest supliment http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Se rious-Mass-5-4-kg/ imi poate afecta sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce inseamna la tine "mananc pana nu mai pot "?

ia zi-ne ce-ai mancat ieri spre exemplu

| vRemi a răspuns:

Nu iti afecteaza sanatatea daca inlocuiesti o masa cu un shake, dar evident sunt unele batoane care pentru slabit trebuie sa inlocuiesti o masa cu ele, iar pentru ingrasat inainte de fiecare masa mananci unul, se numesc Fibrobar-Z parca, un shake de proteine e foarte bune dupa ce vii de la sala, sau sa il bei la sala.