| anonima125 a întrebat:

am 15 ani.
am celulita pe coapse si vreau sa scap cat de cat de ea pana vine vara (vreau sa port pantaloni scurti)
Ce program de exercitii imi recomandati zilnic.Cat timp pe zi trebuie sa fac aceste exercitii? daca fac febra musculara a doua zi nu pot sa reiau exercitiile.
p. s: Sunt foarte ambitioasa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Aly359 a răspuns:

Uite ceva care la mine a dat rezultate exceptionale : http://www.eva.ro/......-3236.html astea facute in fiecare zi (nu neaparat toate ) la mine au functionat : -1 cm in jurul coapselor in doar 4 zile + ca nu am avut o alimentatie sanatoasa;)) am mancat cam multe dulciuri si grasimi;)) :-* sper sa mearga Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://vindecarenaturala.blogspot.com/ aici gasesti un tratament

| maryy a răspuns:

Trebuie sa mananci foarte sanatos. Legume si fructe, carne fiarta, peste si sa mai renunti la paine. Poti da dimineata o tura pe afara si seara e foarte bine.

| Tzukushi a răspuns:

Hei

citeste aici despre crema mea anticelulitica

http://www.sfaturilemariei.com/......rsonala-2/

| madutsha a răspuns:

Mai exista o varianta ...sa lansat acum la Avon o crema impotriva celulitei si nu este scumpa daca te intereseaza spune-mi si mai vorbim

| madutsha a răspuns:

Buna mai exista o varianta, sa lansat acum la Avon o crema impotriva celulitei si nu este scumpa daca te intereseaza spune-mi si mai vorbim.