| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani sunt baiat nu fumez, nu beau, nu am nopti pierdute, dorm bine, mananc sanatos, si de ceva timp am observat ca sub ochi am 2 linii de riduri si nu imi plac, ma deranjeaza foarte tare si sunt destul de vizibile. Ce pot face ca sa scap de ele si sa nu mai am riduri sub ochi? Dau FUNDA+VOT
Va multumesc frumos, o zi buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

Hey
deci.poti pune pliculete de ceai verde(inmuiate in apa)
,mar ras,felii de castraveti,bucatele de portocala, cuburi de gheata, comprese cu lamaie(storci suc pe un disc sau bucatica de vata) si te poti spala cu ama mineralahappy
bafta
fundita daca crezi ca merit:*
sper sa te ajute

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Salut, acele linii nu sunt neaparat din nesomn alcool droguri fumat etc etc, pot fii alte cauze, alergii poate sau mama sau tata-tau au asa ceva? Cauta pe internet sunt o sumedenie de retzete cu castravetzi si noni si bla bla, eu am 17 ani si la fel ca si tine nu beau nu fumez nu ma droghez dar ma culc tarziu gen 2-3-4 noaptea si ma trezesc la 14 dupamiaza happy si totusi sunt ok succes happy, semnat Robert

| Laura a răspuns:

Îmi amintești de Strutter.

| 0Nyteshade a răspuns:

Imbatranesti.