| Krs123153 a întrebat:

am 17 ani si sub ochi am niste riduri foarte vizibile si ma deranjeaza foarte tare, nu sunt in coltul ochiului sunt sub ochi, e vreo sansa sa scap de ele? Cand zambesc se vad foarte rau.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Oricine cred ca are cateva liniute acolo. incearca creme antirid de la firme mai de calitate, sunt mai scumpe dar merita. daca nu de la avon chiar de la 35+ nu are importanta

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Cremele de la SharaShara sunt super pentru riduri si probleeme de genul la nivelul fetei/ochilor. Recomand!

| 3m3i3a a răspuns:

Cred ca ai putea incerca un corector mai deschis la culoare. Sper sa te ajute.