| MiruMlr a întrebat:

am facut un test de sarcina la 2 sapt de la contactul sexual si exact in ziua cand trebuia sa imi vina, totusi nu mi-a venit... a aratat o singura liniuta, credeti ca ar mai fi posibil sa fiu insarcinata? App, pe testul de sarcina scria ca pot sa il fac la 2 sapt de la contact.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa repeti testul dar nu cred ca esti insarcinata

| aurora50scumpika a răspuns:

Nu cred ca ai putea fi insarcinata, cred ca e doar o intarziere.
daca nu ai menstruatia regulata, se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca a iesit o singura liniuta, nu esti.
Probabil e o intarziere pe baza de stres, nu te mai stresa.
Pe mine ma ajuta mult ceaiul de cretisoara, stimuleaza aparitia menstrei.
Incerca-l!
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

3 saptamani e cel mai sigur. 2 sap de intarziere.

| NnDWtf a răspuns:

Se poate intampla sa-ti intarzie si 2 luni, linisteste-te.