| lonyanna a întrebat:

Bună, TPU!
Am m-ai citit pe site că unor fete la prima menstruație le curge foarte mult sânge. Mie imi corg vre-o 2-3 picături. Așa o sa îmi vină pană o să se reguleze sau o să îmi vină luna următoare fluxul mai abundent? Vreau detalii, va rog.
Mulțumesc anticipat.
Fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt semnele unei viitoare menstre, la tine!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

VOrbește cu mama ta! Știe să te sfătuiască cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,păi o să-ţi vină în curând menstruaţia!
Te pup!

| lonyanna explică (pentru anonim_4396):

Cam în cât timp este estimat? Ca sa nu mai port protej-slipuri si sa stiu cam cand sa imi pun absorbant.
Multumesc.

| xDr0gs a răspuns:

Uite aici tot ce vrei sa aflii despre menstruatie : http://www.libresse.ro/Menstruatia-mea/Totul-despre-menstruatie/

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

ÎŢI va veni menstruatia