| valhala90 a întrebat:

Buna TPU.Am o extrem de mare rugaminte la voi.Va rog sa imi recomandati niste pastile mai puternice pentru mult stres.Cu alte cuvinte, caut niste calmante puternice pentru stres care sa iti faca efectul si repede si eficient.Nu ma intereseaza nici daca contin marijuana sau valeriana.atata timp cat isi fac efectul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna,recomandarea mea este sa consumi citeva suplimente nutritive cum ar fi laptisor de matca,lemn dulce,maca peruana, acestea sint foarte eficiente in conditii de stres deoarece organismul nu poate functiona o perioada lunga in aceasta stare ce duce la epuizare, contact; tiriboxi@gmail.com

| Vulvatron a răspuns:

Fumeaza marijuanna si ai sa te calmezi... fara gluma happy e mai sanatoasa si decat un pachet de tigari

| valhala90 explică:

Stiu ca si marijuana are proprietati anti-depresive.Dar eu as vrea un remediu legal, ca sa zic.De aceea va rog din suflet cei care stiti medicamente si remedii anti-depresive cat mai eficiente, va rog sa le postati.