| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare :
Vreau sa slabesc, am 1.69 inaltime si 65 de kg, daca timp de 7 zile (realativ 7 zile in functie de cum imi evouleaza starea de sanatate) mananc 7 mere pe zi (aprox un kg jumate) iau Unidyne de la Universal nutrition(3 pe zi) beau apa si fac sport (nu prea mult cam 30 min pe zi) as reusi sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Intr-o saptamana cu dieta asta mori!
du-te la un dietolog, endocrinolog sa iti faca o dieta special pentru tine. Ca poti sa te ingrasi si de la un pahar de apa. Pana mea

| cashul a răspuns:

Intr-o saptamana nu.