| IdkWhoIAm a întrebat:

TPU!
Am o mare problema.
Fumez de cateva saptamani si peste alte cateva saptamani urmeaza sa imi fac niste analize "de rutina". Am fumat doar 8 tigari pana acum, se poate descoperi la analize ca fumez? :O

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la 8 tigari nu se descopera nimic, nu mai fuma pana ce iti faci analizele

| djdani2010 a răspuns:

Nu are cum.
daca fumai de cateva luni, atunci da.

| njohn a răspuns:

Nu cred