| axml34 a întrebat:

Am o măsea in care am avut o plomba provizorie pe care mi-a pus-o dentistul..ma durut in prima seara si a doua zi.dupa care a dispărut durerea
Am mers la medic sa îmi curete măseaua,a curățat si mi-a pus alta plomba provizorie.
Acum ma doare mai tare ca data trecuta parca ma doare si maxilarul din partea dreapta acolo unde am măseaua.
Trebuie sa merg luni la ea sa îmi pună plomba definitivă, o sa mă doară si cu acea plomba? Apropo am nervul scos la măsea. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DenisaTaboc123 a răspuns:

Nu, nu o sa te mai doară. Poate nu ti-a fost curatata corect sau nu ti-au omorât toti nervii! Numai bine!