| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema (nu vreau sa radeti). De cateva zile am un fel de cos pe testicul. E ca un cos, are acel bumb galben. Am incercat sa il storc dar nimic. Si nu ma doare. Ce poate fi? Va rog sa ma ajutati cu un sfat, ceva big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Pai cel mai probbail lol nu e cos ci e gen chestie d-aia care e punctulet de grasime gen cum au curcanii pe la gat stii? eu am cateva mi-au aparut sub ochi pe obraz si unul in ureche big grin nu te doare si nu trebuie scos e in regula.

in schimb s-ar putea sa trebuiasca sa vrei sa iti faci o programare la un medic ca sa rezolvi cumva faptul ca poti sa-ti inspectezi testiculuul. eu nu sunt un expert in sanatate dar la mine e acoperit cu o teaca de piele care am inteles ca se numeste scot big grin sau teaca.

lol sper ca te vindeci man!

2 răspunsuri:
| BogdanLuca a răspuns:

Probabil un lipom/ chist!

| AnimeStyle a răspuns:

Eu am avut pe penis un cos si care ma durea atât de tare daca-l atingeam. Dar lasa-l daca nu trece intre 1-2 săptămâni trebuie sa mergi la doctor. Dar cred ca mai mult ca sigur dispare in câteva zile...