| Lecaalex123 a întrebat:

Salut, mi-a aparut un cos foarte mare pe testicul, cat o patratica de caiet de matematică, ma jeneaza cand merg, ma doare cand il ating si sub el simt ceva tare, are 1 cm patrat cam ce este sub el, ce este de facut? Am incercat sa il storc dar ma doare, ce trebuie sa fac?
Vreau sa manetionez ca este cat grosimea unei tigari

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cumva sa il storci, poate fi de la transpiratie, dar trece

| Ineys a răspuns:

E clar, trebuie taiat cu totu'.

| Felys a răspuns:

Poate fi un furuncul, in orice caz trebuie sa mergi la medic, ma indoiesc ca poti rezolva problema de unul singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 30 de ani de viata, nu mi s-a intamplat vreodata sa am un cos pe oua happy
poate e altceva, un furunc ceva?

| Iunix a răspuns:

Foarte simplu, îl înțepi cu un ac. Îi dai o gaură şi după încerci să-l storci dar de data asta nu o să te mai doară că e deja o gaură prin care să iasă mizera.
După te ştergi cu un şervețel înmuiat în spirt.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Furung. Si fostul meu prieten a avut. Însă el a dat cu alifie de galbenele deoarece ii era frică /rusine de medic.

Ia trecut...

Însă la tine poate fi ceva mai grav si îţi recomand să mergi la medic