| justagirl99087 a întrebat:

Am o problema:
Am 13 ani si de 1 luna si jumatate mi-a intarziat menstruatia din cauza unei diete. Ieri dimineata am vazut o secretie maronie. Am crezut ca este ciclul menstrual, dar astazi a curs foarte putin. Nu am avut contact sexual cu nimeni deci nu este riscul sa fiu insarcinata. Please help!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Balea_Alina_1996 a răspuns:

Dacă nu ţi-a venit de 1-2-3 ani...se întâmplă. La o rpietenă de-a mea nu i-a venit timp de 6 luni şi după i-a revenit la normal. Stai liniştită că aşa e la început, şi mie mi-a întârziat într-unele perioade. Şi pata maro înseamnă că trebuie să-ţi vină..deci să fi pregătită. Fundă?:*

| gZv a răspuns:

Cel mai bine ti-as recomanda sa vorbesti cu mama ta sau cu cineva care stie si poti avea increderewinking Bafta!

| gZv a răspuns:

Salut,cel mai bine ar fi sa vorbesti cu mama ta sau cu cineva in care ai incredere si intelege la aceste tipuri de problemewinking Bafta!