| Loredana_6783 a întrebat:

am o problema...cand ma enervez ma doare spatele foarte rau, sunt foarte sensibila deoarece orce cuvant de jignire ma face sa plang, oare de ce ma ia durerea de spate cand ma enervez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adrian_4038 a răspuns:

Vezi sa nu ai vreo problema pe sistem nervos cel mai bine du-te la un doctor. succes

| Oanusca a răspuns:

Din cauza oboselii.Ti s-a adunat prea multa oboseala de-a lungul aniilor si ti s-a urcat la mansarda(cap). Trebuie sa te odihnesti mai mult.