| DreamAutopsy a întrebat:

Buna TPU
Am o problema sad
De ceva timp mereu sunt stresata fara nici un motiv. Ma simt agitata si nu ma pot concentra chatterbox
Saptamana trecuta am fost la medic pentru ca ma simteam rau, ameteam si ma durea inima.In fine am facut analize si au iesit bune, am doar lipsa de Ca si Mg dar acum iau pastile. Ma simt foarte rau, mai ales dimineata cand ma duc la scoala, as vrea sa stiu cum scap de stres, ca ma simt oribil.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Stai linistita, nu esti singura stresata happy. Incearca sa nu te mai gandesti la fiecare prostie si sa nu bagi in seama orice 'detaliu'.O sa te simti mai binewinking

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pai, ma gandeam ca ai fi... "lunateca" laughing probabil ca ai auzit ca luna se apropie de pamant nu stiu ce, si in general, luna produce (ma refer cand e luna plina) pentru unii oameni insomnii, stari de stres etc. ar putea fi apropierea lunii, cine stie laughing

Răspuns utilizator avertizat