| SWEETY777ffff a întrebat:

TPU! Am o problema de ieri a inceput sa ma doara umarul mai exact osul umarului atunci cand ridic mana.Si de atunci au inceput sa imi trosneasca si oasele de la maini si picioare.Nu stiu ce sa fac voi ce imi recomandati sa fac? Si nu imi spuneti sa merg la doctor pentru ca daca mergeam la doctor nu mai puneam aceasta intrebare.cat mai multe raspunsuri. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dayanera a răspuns:

Du-te urgent la medicul de familie inainte sa se agraveze rau.