| 1997biju a întrebat:

deci cand fac exerciti gen flatari sau cand merg la sala si ma apuc de fiare n-am nici o problema cu muschi problema e ca ma doare rau osul sau nu stiu cum se numeste osul de la umarul stang si uneori si cel drept adica fac flatari si ma apuca durerea si cand cobor numai pot sa ma ridic.

4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Incalzire faci inainte sa te apuci?

| 1997biju explică (pentru Q69):

Nu, fac jogging adica alerg pe banda happy

| chazz a răspuns (pentru 1997biju):

Trebuia sa faci incalzire la grupa de muschi pe care o lucrezi la sala! si incepi prima serie cu o greutate mai mica! numai bine!

| Q69 a răspuns (pentru 1997biju):

Ma refer la incalzirea tuturor grupelor de muschi, incheieturi
inainte de orice antrenament trebuie cam 5-10 minute sa incalzesti bine tot