| Sasu_Bianca_1999 a întrebat:

Bună, TPU! Am o problemă destul de ciudată.
Am aproape 12 ani şi de ceva timp mi-au crescut sânii. A fost nevoită să port bustieră. Iar când port bustieră şi pe deasupra tricou mi se văd sfârcurile şi liniile sânilor.
Am încercat și bustiere mai groase, dar nici acestea nu-mi "ascund" sânii...
În tot orașul nu găsesc un sutien potrivit pentru mărimea mea...CE SĂ FAC?!
De rușine port un hanorac, doar ca să nu mi se vadă sânii prin tricou.
Doresc să-mi spuneți cum fac să nu mi se mai observe sânii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Thegurl a răspuns:

Buna! Poti folosi bustiere cu burete, le gasesti la Pepco.