| manea101 a întrebat:

Am o problemă legată de menstruație, acum o lună, mi-a venit menstruația anormal, fără dureri de burtă iar cantitatea de sânge mult mai mică. Țin să precizez că luna aceasta mi-a venit mult mai puțin sânge și cu mai puține dureri, perioada mea ține o săptămână. Oare de la ce poate fi? Mulțumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adytza09z a răspuns:

Cat inseamna putin cate tampoane?

| Adytza09z a răspuns:

Colega dar as fori sa t intreb u ai patit sa ti vina ciclu si timp de 5 6 ore de cand ti a venit sa ti curga 1 picatura atata.
Ia venit azi cm pretenei si a curs numa o picatura d l 12 1 asa nu ia mai curs pan ak e normal.
Pt ca asta-i data cand trebuia sa i vina cm

| George_Viorel_1992 a răspuns:

Eu zic, ca cel mai bine e sa ii zici mame/tatalui tau si sa mergeti la medic.Nu e de gluma, poate sa se intample ceva grav si sa ajungi la operatie.Mai bine mergi la medic iti da cel mai probabil niste sfaturi si cateva pastile si gata totul revine la normal.