| doareustreet a întrebat:

Buna TPU am o problema mai aiurea ma doare capul in partea dreapta cu tot cu ochi si ureche de ce, ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PoWeR14 a răspuns:

Salut! se pare ca ai stat intr-un loc in care te-a prins curentul! [ex: ai stat intr-o incapere cu usa si geamul deschise]

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Te-a tras curentul.

| Derfuletz a răspuns:

Am mai auzit eu de durere de cap... da' tu sigur mori.