| illegalb0y a întrebat:

am o problema medicala.ma doare in capul pieptului si in zona abdominala des...si cand ma ridic de jos ma doare in zona stomacului. e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Daca ai efectuat munca fizica in ultima vreme, sau ai stat in pozitii incomode pe care corpul tau nu le agreaza din lipsa de flexibilitate / forta atunci aceste dureri sunt o reactie dupa urma celor facute pentru a te atentiona, cu scopul de a te odihna o perioada pana vei putea sa faci efort din nou.
Daca aceste dureri au aparut din senin, atunci ai putea merge la un consult medical.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie din cauza exercitiilor fizice care le-ai realizat zilele anterioare sau ai stat intr-o pozitie proasta pe scaun sau tu stii unde.