| Petrica123 a întrebat:

Am o problema.....nu am m-ai spus nimanui chestia asta.Ma cam doare testiculul stang. Cand apas pe partea aceea ma doare si m-ai tare. Am 16 ani sad Va rog, cine stie sa-mi dea ceva indicatii sau sa-mi spuna care este cauza...
P.S: Am fost un pic racit in ultima vreme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge la medicul de familie și dacă este cazul pleci la urolog cu trimitere.
Fără o consultare medicală nimeni, absolut nimeni nu poate pune nici măcar un diagnosti prezumtiv.
Pa, pa.

| Kaℓi a răspuns:

Nu neglija treaba asta, poate deveni ceva serios, poate avea urmari daca nu te tratezi. Du-te la medicul de familie, nu trebuie sa-ti fie rusine sau teama. E ceva normal, se intampla si altora... poti merge singur daca ti-e jena de parintii tai (daca nu iti era, ai fi discutat cu ei despre treaba asta).
Citeste aici http://www.sfatulmedicului.ro/......ulului_613 si nu mai amana! du-te la medic.

| Petrica123 explică (pentru Kaℓi):

Sincer nu as vrea sa apelez medicul... sad Alta metoda nu ar fi?

| SkyPilot a răspuns:

Numai medicul te poate ajuta. Chestiile astea nu sunt de joaca.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Asta nu e buna. La doctor cu tine

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Ar trebui sa iti începi viaţa sexuala, vorbesc foarte serios. Întreabă pe cine mai mare si o sa iti zică asta.