| Oana7819 a întrebat:

Bună Tpu..am o problema si nu stiu ce e..cand ma apas in zona stomacului ma doare tare si simt un puls ..de multe ori imi vine sa ragai si nu pot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru astfel de situatii "s-a inventat" medicul de familie. Apeleaza cu incredere ori de cateori ai nevoie. happy

| Mayhem666 a răspuns:

Incearca sa iei un metoclopramid, iar daca durerea tot o sa persiste, du-te la un doctor, ca poate ai o problema mai grava.