| cristio24 a întrebat:

Bună ziua de câteva zile ma cam doare în zona testiculelor nu știu sigur de unde vine durerea. Nu ma doare tot timpul doar pe reprize și câteodată cel drept sau în zona lui și câteodată cel stâng sau în zona lui. Menționez ca simt și ca o durere spre picior. Ce poate fi problema mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic! Poate fi o raceala care se cronicizeaza daca nu o tratezi dar poate fi si ceva mai grav.

| cristio24 explică (pentru Salontanul):

Bună domnule am fost la medic și a spus ca nu am nimic da de la ce vine durerea? nu e chiar durere e ca și o jena?

| Salontanul a răspuns (pentru cristio24):

Mergi la alt doctor de specialitate. Nu te lasa. Eventual cauta unul mai in varsta. astazi nu se mai face medicina. Medicii de astazi sunt doar de fatada. Nu te pot ajuta pe net.

| cristio24 explică (pentru Salontanul):

Apropo în Salonta am fost ca sunt din Salonta la domnul chirurg German da oricum o sa ma duc să-mi fac un ecograf. Eu totuși sper sa fie din cauza ca ma tot gândesc acolo

| Salontanul a răspuns (pentru cristio24):

Mergi la Tiriteu!