| anonim_4396 a întrebat:

am pete de la cosi pe spate si arata destul de nasol ce sa fac ca sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Am auzit ca este bine sa tamponezi zona afectata cu spirt pentru ca ii usuca.

mai poti incerca si Zineryt, pe care il aplici dimineata si seara.

foloseste sapun cu PH 5.5( de la Eucerin)

si cel mai important, inainte sa incepi unul din tratamentele pe care le doresti, trebuie sa ti detoxifiezi organismul, adica sa nu mai mananci prostii, si cred eu ca vei avea succesul dorit!

numai bine si o vara frumoasa sa ai!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Tinctura de propolis e foarte buna.
Te pup!

| NeymarJr11 a răspuns:

Date cu creme/a ia de la farmacie

| Oviiyy a răspuns:

Da-te cu ulei de masline extravirgin are rol antiinflamator. pe www.uleimasline.info gasesti toate informatiile.