| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR! Buna prieteni, va rog mult sa ma ajutati, mi-au ramas niste pete pe spate si maini de la cosi, cu ce pot da ca sa dispara? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Exista un tratament pentru astfel de cicatrici, tine 3 zile si presupune exfolierea pielii intr-un timp scurt. Mai multe informatii iti va da dermatologul, tratamentul nu e pe baza de crema.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca poti incerca la un salon cu dermabraziune sau cu un tratament laser de exfoliere/reinnoire/regenerare, se face de obicei pe ten, s-ar putea sa mearga si pe alte zone.

| PeFuga a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ai idee cam ce pret are?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru PeFuga):

Nu n-am facut niciodata