| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare! Acum o saptamana am avut relatii intime cu partenerul meu, azi observai ca am niste scurgeri maronii. Ce poate fi? Pot fi insarcinata? Mentionez ca s-a terminat in mine de trei ori. Si pe 20 ar trebui sa imi vina ciclu? Ce poate fi? Dau funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Asteapta menstruatia fa-ti un test si daca nu esti mergi la doctor sa nu fie vreo infectie