| roxette97 a întrebat:

Buna tpu...am si eu o intrebare mie ca asa s-o pun dar totusi dc nu amm pe cine va intreb pe voi. Dar va spun, nu am nevoie de raspunsuri arogante si ignorante.Chear e serios. deci am 13 ani si de vreo 2-3 luni cand ma duc la baie vad ca imi curge un lichid alb sau galbui si e mai gros decat apa ( scuzati ca zic de zici ca-s muci laughing rolling on the floor ) pe chiloti. BUn deci e ciudat sa zic da...Deci am o problema sau e normal. Va rog! A da nu-, i-a venit ciclul inca. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este leucoree și este fiziologică, are aspectul albușului de ou la ovulație. Gălbuie devine pe chilot de la procesul de oxidare.
Este un semn al unei viitoare menstre.
Și ce este de râs?
Pa, pa.