| Parshiv a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o intrebate...iau tratament cu sotret 10 si vreau sa stiu dupa cat timp se vad modificari, adica dupa terminarea tratamentului dispar cosurile sau pe parcursul tratamentului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pot ceda în tratamentul de atac sau este doar o ameliorare și poți merge pe cel de întreținere, toaate astea numai la indicația medicului dermatolog.
Pa, pa.