| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

De ceva timp fac un tratament pentru acnee si am observat ca toate cosurile de pe fata au devenit purulente. Toate odata... Stiu ca nu e bine sa le storc, dar sunt insuportabile. Sa fie din cauza tratamentului?

5 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Cea mai buna cale sa scapi de cosuri este sa te duci la cosmetic intron salon de infrumusetare, asa am facut si eu
Succes

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru 1Q):

Pai degeaba, daca merg imi dau aceleasi produse si mi-e frica de lifting, pentru ca nu stiu cat de sigur e.

| 1Q a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Deci acolo nu iti dau acelasi produse, au alte crème specializate anti-cosuri care iti inmoaie fata, peurma te pune la un aparat de aburi si incepe sa iti sparga cosurile, nu ai de ce sa iti fie frica

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru 1Q):

Da, dar am auzit ca iti pot aparea mai multe cosuri

| 1Q a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Nu este adevarat