| xpustoaika15kriss a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema de cateva zile am o scurgere vaginala apoasa dar fara miros stie cineva din ce cauza? Sau daca e grav

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Daca e fara miros e o scurgere normala si e mai abundenta in perioada de ovulatie.

| AnnaAnnne a răspuns:

O scurgere vaginala de culoare alba asa au toate femeile daca la asta te referi si dupa doi ani dupa ce.ti apare iti vine ciclulhappy sper ca la asta te.ai referit intreab.o pe mama ta sau un dr ginecolog sa nu ai o infectiehappy

| elly14 a răspuns:

Buna! E posibil sa ai o infectie vaginala asa ca cel mai bine e sa iti faci niste analize de secretie vaginala si vei afla exact ce aitongue Multa sanatate!