| anonim_4396 a întrebat:

As avea mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa-mi comand niste pastile de slabit, sunt constienta ca trebuie tinut si regim si depus si efort dar am nevoie si de un sprijin. Xenadrine sau Unydine? Daca aveti si alte sugestii ce ati incercat si voi spuneti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Lipo 6 - nutrex, nr 1 mondial

dar fara o alimentatie corespunzatoare si sport, nu faci mare lucru + ca te ingrasi la loc

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mai bine bei urina decat sa iei pastile de slabit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru unknownn):

Nu chiar, unele sunt bune

| unknownn a răspuns (pentru Cosmin86):

Da,pentru obeze care vor sa slabeasca 50 de kg, dar nu pentru fotomodele ca ea care vrea sa slabeasca vreo 5-10 kg.

| bellatrix24 a răspuns:

Mai bine incerci sa mananci sanatos. sa scoti dulciurile si sucurile acidulate. Sa incerci cu salate si fara prajeli + miscare, mers pe jos in ritm alert abdomene. Ar da rezultate sigur. Dar tabletele cat timp le iei dau rezultate, dar apoi poate pui inapoi dublu...

| Simoneloo a răspuns:

Buna! Ai putea incerca suplimentele Hyperslim. Sunt naturale facute din plante si te ajuta sa slabesti! Le gasesti pe site-ul http://www.hyperslim.ro