| prettygirlXO a întrebat:

as dori sa imi dati si mie niste sfaturi cum sa slabesc cat de repede posibil happy dau fundita celui/celei care ma ajuta. happy pupici :* :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu mai manca prostii, gen ciocolata, dulciuri, shaorma, etc. La inceput o sa fie o tortura sa rezisti tentatiei, dar dupa un timp, o sa iti fie pofta doar de mere, iaurt cu fructe si o sa ti se intoarca stomacul pe dos cand auzi de mancurile grase. Dar daca esti la scoala, mananca ciocolata amaruie cu portocale sau menta, ca sa suporti amarul, si ca sa iti faca bine la capsor.

4 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Bea muuulte lichide, elimina prajelile, fainoasele si carnea grasa, fa miscare.Asta e strictul necesar pentru a avea o silueta de invidiat. Daca faci asta vei slabi in jur de...2-3-4 kg pe luna.(lichide-in jur de 3 l de apa pe zi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand iti trebuie vointa, daca n-ai asa ceva s-ar putea sa te ingrasi in loc sa slabesti. fa-ti tu un ragim evita cat mai mult parjelile, mancarea de tip fast-food, mancarile cu ulei mult fa miscare: fitness, sala, alergatu e pentru a te mentine in forma.

| Johnd94 a răspuns:

Cea mai mare prostie este sa nu mananci ceea ce poftesti.
Am slabit 15 kg in 2 luni, prin simplul fapt ca mancam tot ce doream, insa in portii mici si dese. Din 2 in 2 ore cate putin. Mananca fructe si poti sa mergi la farmacie sa iti cumperi CEAI VERDE CAPSULE si sa bei 3 capsule pe zi. Ajuta la cresterea imunitatii si arde grasimile din corp.

| adina2003 a răspuns:

Eu nu m-am folosit de cure neaparat, ci doar alergam in fiecare dimineata si seara si mancam numai salate si beam sucuri naturale din rodie!