| beleanramonalidia a întrebat:

As dori sa slabesc cat mai repede si fara prea mult efort va rog sa imi dati o cura de slabire care sa ma avantajeze va multumesc

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In general retetele de slabire trebuie sa fie personalizate. Un medic nutritionist te-ar ajuta eficient.

| pwp a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine.nu-mi place sa fac sport si nu imi plac:-&:-&:-&:-&:-&:-& legumele si fructele:-&:-&:-&:-&

| BRG a răspuns:

Nu există slăbire fără efort.

| BRG a răspuns:

Multe exerciţii fizice, şi abţinere mare de la mîncare, dulciuri fast food, etc, e foarte greu dacă nu ai ambiţie şi motivaţie nu slăbeşti never.

| claudiea79 a răspuns:

Eu am folosi ceaiul verde anti adipos chinezesc; si am slabit mincam salata de rosii si nimic altceva am tinut 3 luni; sau mincare de fasole verde sau ciorba fara carne fara piine am tinut 6 luni. ceaiul zein am auzit ca este foarte bun. si pastilele viaredin am slabit cu ele 10 kg in 10 zile dar erau scumpe 800 de mii vechi nu mi-am perims mai multe cuti. si prafut care il faceam cu apa taia pofta de mincare. degeaba tii regim fara ceaiuri. ceaiurile taie pofta de mincare si elimini din organism toxinele. eu in 3 ani 30 de kg. luam orice ceai de slabit gaseam in farmacie sau la piata

| joker50 a răspuns:

Poti sa minci 3 morcovi si o rosie dimineata sau cat crezi tu dupa masa 3 oale de spanac iar seara ceva din legume cum ar fi un polonic de supa cald din mazare, morcovi sarmale sa nu te gandesti

| radumanolescu a răspuns:

Eu am slabit cu salate si mers pe jos, bicicleta, etc

| Libelle a răspuns:

Nu prea exista asa cevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stai cu o shaorma in fata calculatorului si sa slabesti? treci afara si alearga... scapa de lenewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa impaci si capra si varza.
Nu prea merge asa fetito.
Frumusetea cere sacrificii.

| dichi a răspuns:

Poti alege de aici diverse cure de slabire foarte eficiente: www.cura-de-slabire.net. Succes!