| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ma ajutati si pe mine cu un sfat. Orice! Cam de o saptamana imi amorteste mana stanga in fiecare zi, simt ca nu mai circula sangele si piciorul stang. Uneori nu pot calca cu el, simt si o durere interioara de parca ma tine ceva. In plus daca tin mana stanga lasata in jos, amorteala nu e mare si nici durerea, daca o ridic nu suport cea senzatie. Parca ma dor vedele..de parca nu circula sangele. Am vorbit cu unchiul meu (medicul meud e familie) si imi face o trimitere la spital la Iasi. Totusi nu stiu, sunt speriata.El zice ca e posibil sa am probleme la inima..Ma mai doare si capu, in parti uneori. Ati patit vreo data asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Cred ca ar trebui sa asculti sfatul unchiului tau. este si medic deci stie ce zice atunci cand te trimite la spital. nu te ingrijora pentru ca faci mai rau

| nico097 a răspuns:

Da mama mea a patit la fel intr-un final sa depistat ca a facut 2 accidente vasculare si are plobleme cu inima uneori nu poate sa ridice mana parca ar fi o mana de plastic.Mergi si fa-ti investigatiile necesare.Multa sanatate si sarbatori fericite.