| Nbd a întrebat:

as vrea sa va mentionez ceva,iar voi sa imi dati un raspuns cat mai concre. De cateva zile imi tot amorteste mana stanga,si piciorul stang(simt o furnicatura,nu mai am forta in ele...) ce ar putea fi? Va rog, e urgen!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Fa niste analize obisnuite (sumar de urina+biochimie sange). O sa iti spuna daca ai vreo careta. Probabil ai lipsa de calciu si/sau magneziu, dar numai dupa acele analize se poate sti exact!

| Deliiiia a răspuns:

Dormi cumva pe partea stanga? Incearca sa faci niste exercitii fizice pentru a circula mai bine sangele.

| Nbd explică (pentru Deliiiia):

Nu,nu dorm pe partea stanga...

Răspuns utilizator avertizat