Întrebare recomandată | roxikiss a întrebat:

TPU? as dori sa stiu ce marca de geluri uv folositi pentru ca vreau sa imi achizitionez si eu si nu stiu care sunt mai rezistente si de calitate...multu!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| KDily a răspuns:

De la cupio sunt foarte bune. @gabi45,@minniemana,gel uv, nu gel de par!laughing)

| gabi45 a răspuns:

Eu folosesc taft si e foarte rezistent.

| sindromforyou a răspuns:

Eu folosesc produsele de la tigernails. scumpe dar bune.

| Minniemana a răspuns:

Cel de la syoss e super bun, in plus tine parul neingrasat mai multe zile big grin

| Berecki_Attila_1980 a răspuns:

Eu iti pot recomanda, daca vrei produse de la Master Nails pe care le gasesti pe internet