| MegaProXtreMm a întrebat:

as vrea sa mi albesc dintii cu benzi crest whitestrips insa inainte de ami pune aparat dentar cu vreo doua saptamani. oare are cv? Stiu ca e indicat sa mi fac albirea dupa dar vreeau sa se vada mai frumos, plus ca aparatul e ceramic.Si cat timp tine efectul de albire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rahelamaria424 a răspuns:

O prietena de a mea a întrebato pe doctorița și a spus ca nu e necesar.
Adică nu are rost pentru ca iti da cu ceva pe dinți (nu mai știu cum se numește ), si ti face mai galbeni. Iti intareste dintii. Asa mi-a spus ea.