| miriam18 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu cat castiga un medic cardiliog in strainatate unul care are experienta de 6 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pleacă de la 2000 de euro.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Undeva intre 3000-3500 euro.

| Azµre a răspuns:

Depinde unde. În norvegia la Oslo de exemplu un Cardiolog câștigă 4500 de euro și mă refer la unul cu o vechime de 5 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde de spital.
Oricum salariile sunt mai bune ca la noi aici.
Peste 2000 de euro.
Te pup!

| Lionsgate a răspuns:

Daca spui ca are 6 ani experienta, Intre 2200si 2500 de mii de euro, depinde de spital