| alexandramara a întrebat:

Ascultatul muzicii la casti poate provoca cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Nu e adevarat.Dar poate slabi auzul si si nu poti deosebi clar sunetele.
Bafta! Funda?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde ai mai scos-o si pe asta?

poate provoca surzenia, da cancer?

| Grimmjow69 a răspuns:

Poate provoca surzire, nu am auzit sa provoace cancer.

| vangaelis a răspuns:

NU!

| AndreiSaigo a răspuns:

Nu.Dar iti poate slabi auzul daca ai casti dinalea cu dopuri care se infig in urechi si asculti muzica tare.

| FatFrumosDinLacrima a răspuns:

Da ascult mult si nu provoaca nimic!

| CataPitic09 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu sigur ca baietii nu trebuie sa tina telefonul in buzunarul de la pantaloni.winking

| Mocanu_Mircea_1997 a răspuns:

Nu

| killer123456 a răspuns:

Nici vorba numai daca le dai prea tare iti poate afecta auzul