| Alesssiiia a întrebat:

Aseara am facut sex cu prietenul meu, iar astazi ma cam doare burta... de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca ai doar 16 ani si organele tale genitale nu sunt pregatite pentru sex, asa ca intercepteaza fiecare contact sexual ca pe o mare trauma (motiv pentru care ai si risc mare de cancer de col si de alte afectiuni ginecologice). daca durerea persista mai mult de 24 de ore, e cazul sa faci o consultatie ginecologica de urgenta si test papanicolaou.

| Catalin150396 a răspuns (pentru Brigaela):

Meriti funda! like

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Durerea de burtă se datorează actului sexual deoarece ( am "înţeles" din postările anterioare că ) erai virgină.

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

De ce? Te roade conștiința, teama.

| Alesssiiia explică (pentru h3r):

Cred ca teama de a fi insarcinata...am facut sex neprotejat straight face

| h3r a răspuns (pentru Alesssiiia):

N-ai cum să simți de pe acum, totul se rezumă la noua ta schimbare fizică să zicem așa.
Este normal, momentan... sper să nu fie mai mult, referitor la teama ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești în travaliu.

| Alesssiiia explică (pentru anonim_4396):

Sa mori tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alesssiiia):

Cândva, pe undeva, da.

| Alesssiiia explică (pentru anonim_4396):

Nu ma intereseaza...

| BLeur a răspuns:

Păi, aşa e după ce faci sex. thinking Doare un pic, după îţi trece.

| Cocîrlăndosu a răspuns:

De la fasole...

| Belluuu a răspuns:

Esti gravida laughingrolling on the floor