| Alexandra282001 a întrebat:

Buna TPU :*
Asta vara am stat la tara si m-au ciupit tantarii, iar eu ca toanta m-am scarpinat si mi-am facut rani. In momenttul asta am numai cicatrici si vreau sa scap de ele pentru ca peste doua zile am festivitatea de premiere si ma duc in rochie mini.
Va rog spuneti-mi remedii naturiste sau creme pe bugetul meu...
Nu vreau cu llaserul, am doar 13 ani...
Ofer funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai nu stiu....incearca niste crema de galbenele sau mai bine eu zic sa te duci la farmacie sa intrebi sau sa iti prescrie medicul ceva. Daca te dai cu orice fel de creme sa nu te faci mai rau.