| Alexa843 a întrebat:

M-au ciupit tantarii si eu m-am scarpinat pana m-am facut rani. Am dat cu crema de galbenele si degeaba.Ce sa fac sa imi treaca mai repede? Urgent! Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Da-te cu Elocom.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Rostopasca (e o planta). Aplici seva pe rana. Te va ustura, dar iti trece repede rana.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie o ceapa in jumatate si pune sucul de ceapa pe locul intepat de cateva ori pe zi.

| JohnCena02 a răspuns:

Da-te cu flocinolon ( e unguent ) si iti va trece. Funda?

| NoRegrets96 a răspuns:

Exista o solutie de la aloefirst. este un pulverizator care contine un fel de apa cu aloe. e destul de scumpa dar iti dai de fiecare data cand simti nevoia sa te scarpini. este foarte buna. nu stiu de unde poti face rost de ea. succes!