| cristina_6362 a întrebat:

asta-vara avea burta plata iar acum o am cam unflata nu m-am ingrasat asa ci doar am burtica cam unflata si nu stiu cum sa devin din nou plata va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimus905 a răspuns:

Te intinzi pe spate si lasi un tractor sa te calce pe burta.Gata! Esi plata.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Cristina! Cu totii ne confruntam cu perioade mai grele.,., Nu te ingrijora! Totul se poate rezolva! Sfatul meu este ca in fecare zi sa faci 30 de min. de abdomene care ajuta in tonifierea si aplatizarea muschilor de la burta, sau ma rog,., cat crezi ca poti.,. dar in orice ce caz zilnic.,. De asemenea, te sfatuiesc sa reduci(chiar daca e cam greu.,. o_0) din consumul de dulciuri, si sa manaci multe legume si fructe.Pastilele iti G.A.R.A.N.T.E.Z. ca nu te vor ajuta, dar cateva min de sport si o alimentatie sanatoasa te vor scapa de butica! Daca virgula, crezi ca nu te-am ajutat destul, cere sfatul unui nutritionist sau unui antrenor de fittnes: iti vor spune acelasi lucru! :* Sper ca am fost de folos.,., fundita?