| floriana08 a întrebat:

Astazi cand am urinat am avut o secretie si in cantitate mare(pur si simplu cand am urinat am simtit secretia cum iese, era ca un bob de strugure nu stiu cum sa ma exprim). Oare sunt la ovulatie? Sunt in ziua a12-a nu a 14-a. Nu avea miros si de cand mi-a trecut ciclul am avut secretie putina. Doar astazi ft ft multa. Am intrerupt anticonceptionalele de 3 luni si ciclu imi vine aproape regulat, doar 2 zile curge sange apoi 2 zile asa putin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog el stie.