| Urucu_Laurentiu_1999 a întrebat:

Buna,TPU! astazi in ora de educatie fizica am facut exercitii pe saltele. am inceput cu rostogolori. am facut rostogolirea din fata. in timp ce faceam rostogolirea din spate a inceput sa ma doara foarte tare spatele si nu am mai putut vorbi vreo 2 minute. oare am vreo problema? sau pentru ca nu am conditie fizica si nu am mai facut exercitii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna mai bine mergi la un medic eu nu pot sa spun exact ce ai e posibil sa te fi tras un curent putrnic happy

| Axys a răspuns:

Si incerca spre binele tau sa porti bluze mai lungi sa acopere spatele bine ca nu e de gluma eu spun ca am patit-o si eu.
Nu conteaza fizicul poti face sport dar numais a ai grija de sanatatea ta happy

| Wannax a răspuns:

Daca era ceva in neregula cu siguranta profesorul de sport ar fi sunat la ambulanta. Poate ai facut doar vreo intindere. Se intampla daca de mult timp nu ai mai facut exercitii. Nu e ceva de care sa te sperii dar daca durerea persista mai mult de doua - trei zile ar trebui sa mergi la un doctor.

| RazvanLoL a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un medic si sa ii spui tot ce ti s-a intamplat, el sigur o sa stie cauza happy!