| millar a întrebat:

cam de o saptamana orce as manca, dulciuri, mancare gatita, fast food, imi vine sa vomit imediat dupa masa (nu am vomitat ) si ma doare burta sus. Am inceput sa mananc foarte putin. Ce cauza poate sa aiba starea mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
O indigestie/o gastrita/o problema la stomac.
Mai bine cere sfatul medicului de familie.
O zi buna happy